https://www.traditionrolex.com/34Naši partneři – SCI, spol. s r. o.

Naši partneři – SCI, spol. s r. o.

Naši partneři.

https://www.traditionrolex.com/34
Titulní stránka » O nás » Naši partneři

Naši partneři

Privates Technikum Kamenz

tk Firma Privates Technikum Kamenz je naším dlouholetým dodavatelem kvalitních scoringů pro kuželky a bowling. Tyto scoringy se vyznačují vysokou atraktivitou pro komerční i sportovní centra, kvalitou a jednoduchou obsluhou. Firma je rovněž výrobce špičkové elektroniky pro bowling i kuželky.

KEBO

kebo Firma KEBO byla založena v roce 2008 předním německým dodavatelem kuželkářských a bowlingových center firmou Ahlborn. Právě v tomto roce převzala firma Ahlborn výrobu vybavení pro kuželky a bowling od firmy Vollmer. Značka „KEBO – systém Vollmer“ je tedy nástupcem a pokračovatelem značky „Vollmer – Sport“.

QubicaAMF

qubicaamf QubicaAMF vznikla v červnu 2005 sloučením dvou předních světových výrobců bowlingových technologií italské firmy QUBICA a americké firmy AMF. Aliance, v které jsou oba partneři zastoupeni rovným dílem, se stává světovým leaderem na trhu bowlingových technologií. QUBICA přináší do nové společnosti mimo jiné nejkvalitnější a nejprodávanější scoringy na světě, špičkový sortiment výbavy bowlingových center QUEST a úspěšné minibowlingy Highway 66, firma AMF pak především své špičkové automaty 90 XLi.

Ověřená firma

SCI spol. s r.o. - netkatalog.czBowling a kuželky - netkatalog.cz
Rychlý dotaz
https://www.traditionrolex.com/34

SCI, spol. s r. o. © 2003–2024
https://www.traditionrolex.com/34