https://www.traditionrolex.com/34Bowling – SCI, spol. s r. o.

Bowling – SCI, spol. s r. o.

Předmětem naší dodávky je kompletní výstavba bowlingu„na klíč“, tzn. dodávka a montáž drah, hracího prostoru, technologického zařízení, konstrukce pod stavěče čelní dělící stěny, povrchových úprav všech ploch, dodávka potřebného příslušenství a náhra

https://www.traditionrolex.com/34

Bowling

Dodávka

Bezšňůrové automaty jsou vhodné pro větší centra (od 8 drah výše), kde se předpokládá především sportovní využití.

Pro menší komerční centra jsou však vhodnější především šňůrové automaty. Automaty KEBO – systém Vollmer jsou známy svojí vysokou spolehlivostí a nenáročností na obsluhu. Navíc nabízí i program pro rozmotávání šňůr, čímž odbourávají největší slabinu šňůrových systémů – zamotávání kuželek a tím zpomalení hry.
Více informací…

Dráhy

Na původní podlahu opatřenou izolací proti vlhkosti je zhotovena příhradová podkladová konstrukce s novou znivelovanou podlahou. Výška nové podlahy je 35–41 cm v závislosti na způsobu vracení koulí. Tato podlaha je vybavena i izolací proti promrzání a snížení hlučnosti. Na novou podlahu jsou položeny MDF panely a 10–13 mm silné segmenty drah s UV citlivou vrstvou materiálu. Podobným způsobem je zhotovena i konstrukce rozběžiště.
Více informací…

Pravidla

Bowlingová hra se skládá z deseti dvojhodů (frame). Každý frame se skládá ze dvou hodů, kromě případu, kdy je prvním hodem sraženo všech deset kuželek = STRIKE.
Více informací…

Scoring

Scoringsystém KBC04W

Scoringsystém KBC04W poskytuje uživateli možnost hry jednak sportovního bowlingu, tak i zábavných grafických her. Jeho výhodou je jednoduché dialogové ovládání samotnými hráči bowlingu pomocí hráčského terminálu. Ten obsahuje jednak klávesy písmen abecedy pro zadání jmen hráčů do systému, jednak funkční klávesy pro ovládání systému. Systém pracuje buď se statickými obrázky nebo s animacemi a zvukovými efekty.

Scoringsystém QubicaAmf

Základní typ scoringu QubicaAmf. Má integrován řadu hráčských formulářů, sparefinder (nápověda pro druhý hod), velké množství statických animací jako odměnu za úspěšný hod (SPARE, STRIKE…). Vedle klasických kreslených animací umožňuje volbu dalších témat – sport, disko, adrenalinové sporty, karikatury a PBA tour.
Více informací…

Stavěče

Stavěč kuželek KEBO – systém Vollmer KSA60B

Automatický stavěč kuželek KSA 60B z produkce firmy KEBO představuje špičku ve svém oboru. Stavěč je vybaven nízkoopotřebitelným lineárním hnacím systémem s mikroprocesorovým ovládáním.
Více informací…

Rychlý dotaz
https://www.traditionrolex.com/34

SCI, spol. s r. o. © 2003–2024
https://www.traditionrolex.com/34winmeeview it nowread this post here