https://www.traditionrolex.com/34Kuželny dodávka – SCI, spol. s r. o.

Kuželny dodávka – SCI, spol. s r. o.

Předmětem naší dodávky je kompletní výstavba kuželny „na klíč“, tzn. dodávka a montáž drah, hracího prostoru, technologického zařízení, konstrukce pod stavěče čelní dělící stěny, povrchových úprav všech ploch, dodávka potřebného příslušenství a náhra

https://www.traditionrolex.com/34
Titulní stránka » Kuželny » Kuželny dodávka

Kuželny dodávka

Naše firma má výhradní obchodní zastoupení přední německé firmy KEBO – systém VOLLMER, která vyrábí zařízení pro kuželny a bowling.

kebo

PŘEDMĚT DODÁVKY

Předmětem naší dodávky je kompletní výstavba kuželny „na klíč“, tzn. dodávka a montáž drah, hracího prostoru, technologického zařízení, konstrukce pod stavěče čelní dělící stěny, povrchových úprav všech ploch, dodávka potřebného příslušenství a náhradních dílů. Součástí dodávky je samozřejmě i proškolení obsluhy zařízení, dodávka podrobných návodů k obsluze v českém jazyce a potřebných certifikátů.

INSTALACE ZAŘÍZENÍ

Standardní rozměry kuželkářských drah jsou uvedeny ve specifikaci. Lze je přiměřeně upravit na prostorové možnosti zákazníka. Instalace zařízení je možná na pevný a suchý betonový podklad odsouhlasený techniky naší firmy. Provozní teplota v budoucí herně musí být stálá a to v rozmezí 15–25 °C při vlhkosti max. 60 %. Dodací lhůta je do 60 dnů od podpisu smlouvy.

ZÁRUKY A SERVIS

Naše firma poskytuje všeobecnou záruku na dodávky a práce v délce 24 měsíců. V rámci záruční doby provádíme bezplatné technické prohlídky zařízení + seřízení po každých 500 provozních hodinách nebo 3 měsících provozu. Záruční i pozáruční servis provádíme jako jediní v ČR formou Hot-line do 24 hodin od nahlášení závady.

Za kvalitní servisní služby nám bylo v letech 1999 a 2001 uděleno ocenění sdružení podnikatelů v pohostinství cestovního ruchu HORECA. V roce 2006 byl ve firmě zaveden certifikovaný systém řízení jakosti podle normy ISO 9001.

LEASING

Celé zařízení je možné pořídit formou leasingu se splatností 2–5 let. Příklady leasingových splátek pro jednotlivé konfigurace vám na požádání zašleme.

Rychlý dotaz
https://www.traditionrolex.com/34

SCI, spol. s r. o. © 2003–2024
https://www.traditionrolex.com/34