https://www.traditionrolex.com/34Kuželny specifikace – SCI, spol. s r. o.

Kuželny specifikace – SCI, spol. s r. o.

Technologie KEBO – systém VOLLMER uspokojí všechny hráče. Výrobce myslel nejen na sportovní hodnotu zařízení, ale i na jeho komerční využití. Proto lze na programovacím pultu nastavit řadu společenských her pro širokou „amatérskou“ veřejnost. Kuželnu

https://www.traditionrolex.com/34
Titulní stránka » Kuželny » Kuželny specifikace

Kuželny specifikace

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Technologie KEBO – systém VOLLMER uspokojí všechny hráče. Výrobce myslel nejen na sportovní hodnotu zařízení, ale i na jeho komerční využití. Proto lze na programovacím pultu nastavit řadu společenských her pro širokou „amatérskou“ veřejnost. Kuželnu lze navíc dodat i s monitorsystémem s podobným programovým vybavením jako u bowlingu.

Kuželkářské dráhy staví naše společnost na bázi panelových drah se segmentovým povrchem. V současné době jsou vyráběny i segmentové povrchy v UV provedení. Díky promyšlené konstrukci s řadou izolačních akustických prvků se tyto dráhy vyznačují vysokou kvalitou a nízkou hlučností. Dráhy jsou standardně vybaveny svodovým žlábkem chybného hodu, čímž se šetří nejen stavěč kuželek, ale odbourává se i čas nutný k postavení kuželek sraženým neplatným hodem. Nezanedbatelným kladem naší konstrukce drah je i pružný hrací prostor vybavený kvalitním nekluzným povrchem.

Automatický stavěč kuželek KSA 10B z produkce firmy KEBO (Vollmer) představuje špičku ve svém oboru. Stavěč je vybaven nízkoopotřebitelným lineárním hnacím systémem s mikroprocesorovým ovládáním. Díky protihlukovému zapouzdření a plastovým ložiskům se vyznačuje nízkou hlučností. Stavěč je upevněn na robustní ocelové konstrukci, která mu dodává vysokou stabilitu a životnost. Jako jediný svého druhu je vybaven programem pro rozmotávání kuželek.

Ke klasickým zobrazovacím tablům lze dodat řádkový display pro zobrazení výsledků v celé řadě variant. Data z drah lze načíst do připojeného PC, které umožňuje řízení utkání i turnajů. Výstupy z PC se zobrazují na čelní stěně kuželny na samostatném alfanumerickém řádku, na informačních LCD monitorech nebo je lze on-line publikovat na internetu.

I pro kuželny lze dodat celou řadu doplňků, jako jsou leštičky drah, prostředky pro údržbu drah, výsledkové tabule, kuželky v různých barvách, koule různých velikostí atd.

Rychlý dotaz
https://www.traditionrolex.com/34

SCI, spol. s r. o. © 2003–2024
https://www.traditionrolex.com/34