https://www.traditionrolex.com/34Bowling dráhy – SCI, spol. s r. o.

Bowling dráhy – SCI, spol. s r. o.

Na původní podlahu opatřenou izolací proti vlhkosti je zhotovena příhradová podkladová konstrukce s novou znivelovanou podlahou. Výška nové podlahy je 35–41 cm v závislosti na způsobu vracení koulí. Tato podlaha je vybavena i izolací proti promrzání

https://www.traditionrolex.com/34
Titulní stránka » Bowling » Bowling dráhy

Bowling dráhy

Na původní podlahu opatřenou izolací proti vlhkosti je zhotovena příhradová podkladová konstrukce s novou znivelovanou podlahou. Výška nové podlahy je 35–41 cm v závislosti na způsobu vracení koulí. Tato podlaha je vybavena i izolací proti promrzání a snížení hlučnosti. Na novou podlahu jsou položeny MDF panely a 10–13 mm silné segmenty drah s UV citlivou vrstvou materiálu. Podobným způsobem je zhotovena i konstrukce rozběžiště.

draha rez

Dráhy jsou provedeny v rozměrech a tolerancích daných FIQ. Mezi drahami a stěnami herny se provádí povrchová úprava plastovými cappingy nebo kobercem. Naše firma nabízí i povrchy drah MAD lanes z produkce fimy QubicaAMF, které pod UV zářením vykreslují obrazce pavučin či silnice. Na přání lze k drahám dodat manuální nebo automatická bumper systém, který zamezuje pádu koule do svodu chybného hodu.

Rychlý dotaz
https://www.traditionrolex.com/34

SCI, spol. s r. o. © 2003–2024
https://www.traditionrolex.com/34