https://www.traditionrolex.com/34Bowling dodávka – SCI, spol. s r. o.

Bowling dodávka – SCI, spol. s r. o.

Bezšňůrové automaty jsou vhodné pro větší centra (od 8 drah výše), kde se předpokládá především sportovní využití. Pro menší komerční centra jsou však vhodnější především šňůrové automaty. Automaty KEBO – systém Vollmer jsou známy svojí vysokou spole

https://www.traditionrolex.com/34
Titulní stránka » Bowling » Bowling dodávka

Bowling dodávka

SCI spol. s r. o. nabízí bowling jak v bezšňůrovém tak i ve šňůrovém provedení.

Bezšňůrové automaty jsou vhodné pro větší centra (od 8 drah výše), kde se předpokládá především sportovní využití.

Pro menší komerční centra jsou však vhodnější především šňůrové automaty. Automaty KEBO – systém Vollmer jsou známy svojí vysokou spolehlivostí a nenáročností na obsluhu. Navíc nabízí i program pro rozmotávání šňůr, čímž odbourávají největší slabinu šňůrových systémů – zamotávání kuželek a tím zpomalení hry.

Bowling lze doplnit celou řadou příslušenství jako jsou sedačky, stolky, držáky koulí, rampy pro děti atd. Podrobnější informace naleznete na stránce ke stažení.

Instalace zařízení

Standardní rozměry bowlingových drah jsou uvedeny specifikaci drah. Lze je přiměřeně upravit na prostorové možnosti zákazníka. Instalace zařízení je možná na pevný a suchý betonový podklad odsouhlasený techniky naší firmy. Provozní teplota v budoucí herně musí být stálá a to v rozmezí 15–25 °C při vlhkosti max. 60%. Dodací lhůta je do 60 dnů od podpisu smlouvy o dílo.

Záruky a servis

Naše firma poskytuje všeobecnou záruku na dodávky a práce v délce 24 měsíců, na povrch bowlingových drah 36 měsíců.

V rámci záruční doby provádíme bezplatné technické prohlídky zařízení + seřízení po každých 500 provozních hodinách nebo 3 měsících provozu. Záruční i pozáruční servis provádíme jako jediní v ČR formou Hot-line do 24 hodin od nahlášení závady. Za kvalitní servisní služby nám bylo v letech 1999 a 2001 uděleno ocenění sdružení podnikatelů v pohostinství cestovního ruchu HORECA. V roce 2006 byl ve firmě zaveden certifikovaný systém řízení jakosti podle normy ISO 9001.

Leasing

Celé zařízení je možné pořídit formou leasingu se splatností 2–5 let. Příklady leasingových splátek pro jednotlivé konfigurace vám na požádání zašleme.

Rychlý dotaz
https://www.traditionrolex.com/34

SCI, spol. s r. o. © 2003–2024
https://www.traditionrolex.com/34